Rad-Tech

Makina Mühendislik San. Tic. Aş.

images
images
images
images
Images

RAD-TECH MAKİNE MÜHENDİSLİK SANAYİ TİCARET A.Ş olarak

Müşterilerimize her daim kaliteli ve şık tasarımlarımlar sunmayı, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı taahhüt eder.

Her zaman ve her yerde hızlı, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan Radtech Makine satış sonrasında da garanti süresi ve müşteri ilişkileriyle her zaman destek sağlamaktadır.

İmalat mühendisliği konularında, Türkiyede 25 Yılı aşan bir tecrübenin ürünü olan RAD-TECH Makine Dilme hatlarının, boy kesme hatlarının, Vakumlu Taşıma Hatlarının, Kompozit Panel Hatları'nın,Türkiye'de ilk imalatını yapmış olduğumuz "Hare desen makinesi'nin ve diğer endüstri makineleri'nin yedek parça üretimini yapan bir firmadır.

Boy Kesme Hattı

Rad-Tech Mühendislik, Demir-çelik üretimi sektöründe, steel center, sanayi ve otomotiv dallarında kullanılmak üzere boy kesme hatlarını dizayn ve imal etmektedir.

Hatlarımız ağır temper rulolardan, soğuk haddelenmiş ince sac rulolara kadar farklı malzemeleri işleyebilir ve farklı kapasitelerde çalışabilir.

Elektronik, kontrollü düzeltici, kenar kesme , boy kesme, hassas ölçülerde istifleme ve paketleme dahil olmak üzere birçok fonksiyonu yerine getirir.

Size Sunduğumuz çeşitli opsiyonlar, ihtiyaçlarınızı ve isteklerinize uygun olacak şekilde hattı biçimlendirmeyi sağlar. Ürünlerimiz kârı arttıran, zaman kazandırıcı özelliklerle donatılmıştır.

Images

Yüksek Kapasite

Farklı malzemeleri işleyebilir ve farklı kapasitelerde verimli şekilde çalışabilir.

Images

Teknoloji

Elektronik kontrollü düzeltici, kenar ve boy kesme, hassas ölçü istifleme ve paketleme

Images

Başarılı Sonuçlar

Ürünlerimiz kârı arttıran, zaman kazandırıcı özelliklerle donatılmıştır.