Hakkımızda


Kurumsal

Firmamız, Sac işleme makineleri konusunda yıllardır edindiği tecrübelerle geliştirdiği hassas işlem teknikleri ile ürünlerini dünya standartlarına ulaştırmayı hedefleyen bir firma olarak sektörde yerini almıştır.

Bu sektörde, Sac Dilimleme Hattı, Boy Kesme Hattı, Vakumlu Taşıma Hattı, Kompozit Panel Hatları, Yeni imalatı olan Hare Desen Makinesi gibi birçok endüstriyel makinelerin imalatını yapmaktadır.

Kaliteli ürün, zamanında teslimat ve hızlı servis konularında müşteri memnuniyeti odaklı hizmeti ilke edinmiştir.  

Firmamız ürün yelpazesinde, güncel teknolojiyi takip edip, nitelikli kadrosuyla Makinelerini geliştirerek, müşterilerinin rekabet gücü ve imkanlarını arttırmayı hedef edinmiştir.

Üretmek isteyen müşterileri için, Makine hatlarının imalatını, montajını ve devreye alma gibi bütün aşamalarda hizmet vermektedir.

Değerlerimiz 

Varlığımız, müşterilerimizin güveni ile anlam kazanır. Müşterilerimiz için daima en iyisini üretmek, beklentilerine yüksek kalite standartlarında cevap vermek öncelikli hedefimizdir. Ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir.

Hedeflerimiz 

Firmamızın öncelikli hedefi müşterilerine güven vermek ve uzun yıllara dayanan ilişkiler kurmaktır. Kaliteli üretmek kadar, ürünlerini müşterilerine zamanında teslim etmek de firmamızın vazgeçilmez ilkeleri arasında yer almaktadır.

Güvenilirlik, dürüstlük, istikrar ve samimiyet vazgeçilmez ilkemizdir. Bu işlevlerin yerine getirilmesinde  "daima daha iyiye" anlayışını kendisine ilke edinmiştir.

Stratejimiz 

Firmamız, en son teknolojileri en rekabetçi koşullarla pazara sunarak, dünya standartlarında üretim yapmayı ilke edindi. Müşterilerini mutlu edecek ürün ve hizmetleri, dünya kalite standartlarında sunmayı amaçladı. Bu amaçla; ülkesi, müşterileri ve çalışanları için güvenilirlik ve saygınlık simgesi olmayı hedefler

Kalite Belgeleri